MAGIC GRAY CREATIVE AGENCY

Kreatif Reklam Hizmetleri

Biz kimiz?

Magic Gray, 2014 yılında kurulan ve 360 derece hem basılı hem de dijital marka hizmetleri veren kreatif bir ajanstır.

Ajansımızda tasarım, Web-yazılım, sosyal meya yönetimi ve kurumsal kimlik çalışmaları olmak üzere dört ana başlık altında hizmet verilmektedir. Tüm projelerimizde, çalıştığımız markaların / kurumların ihtiyaçlarına yönelik kreatif, yenilikçi, fonksiyonel ve ölçülebilir metotları bir arada kullanarak, başarıya yönelik sonuç odaklı çalışmalar yapan yaratıcı bir ekibiz. Başarılarımızın bize kazandırdığı motivasyon ve sorumluluk bilinciyle, yeni iş ortaklarımızla beraber başarılı çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

 

Neler Yapıyoruz?

Markanızın içerisinde bulunduğu pazarı iyi analiz edip, stratejiyi belirledikten sonra gerekli konsepti hayata geçiriyoruz. Müşterileriniz ile nasıl iletişim kurmanız gerektiğini gösterip onlara hangi kanal ile ulaşacağınız konusunda yoğun çalışıp gerekli stratejik adımları atmanızı sağlıyoruz.

Kreatif Reklam Hizmetleri

Markanızın hedef kitlesine yönelik araştırma yapıyor ve marka karakterine
uygun çizgilerde kratif çalışmamızla kimliğinizi yeniliyoruz. Outdoor reklam çalışmalarınızı yönetiyoruz. Bilboard, poster,
afiş, katalog ve broşür tasarımlarınızı hazırlıyoruz

Dijital Reklam Hizmetleri

Markanızın dijital medya reklamlarını üretiyor, metin yazıyor, planlamasını yapıyoruz. Yepyeni fikirler ile yoğun reklam trafiğinde öne çıkmasını sağlıyoruz

Sosyal Medya Yönetimi

Markanın hedef kitlesine uygun reklam stratejileri planıyoruz. Sosyal medyanıza kraetif tasarımrla paylaşım yapıp raporlar doğrultusunda en verilmli yönetimi sağlıyoruz.

Web Sitesi

Kampanyaya ya da girişime özel web sitesi tasarlıyoruz. İhtiyacınıza göre şekillendiriyor ve hayata geçiriyoruz.

Heryerdeyiz!

Dünyanın Neresinde Olursanız Olun, Magicgray Uzaktan Yönetimi ile Profesyonel Destek Ekimiz Her Yerde Hizmetinizde.

heryerdeyiz